0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

VIRIDIAN nutrition
Brain Support Multi 60 kapslí

Naprosto unikátní komplex 22 (!) účinných látek zaměřených na podporu mozku a duševního výkonu.

Doprava zdarma Vegan

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Brain Support Multi 60 kapslí

- Komplexní podpora mozku  

- Celkem 22 (!) účinných složek

- 200 mg cholinu v jedné dávce

- 300 mg brahmi v jedné dávce

- Vitamíny, minerály a karotenoidy

Brain Support Multi je naprosto unikátní komplex 22 (!) účinných látek zaměřených na podporu mozku a duševního výkonu. Mozek je nejvíce komplikovaný orgán v lidském těle, který hraje roli ve všech hlavních tělesných procesech. Kontroluje emoce, vzpomínky, myšlenky, centrální nervový systém a dokonce i dýchání. Brain Support Multi je multivitamín a multiminerál pro denní užití určený pro každého, kdo chce podpořit duševní výkon a kondici, a kdo z nějakého důvodu (např. kvůli určitému typu životního stylu nebo velké zátěži) nedostává dostatek potřebných složek z potravin.

Spojení síly západu a východu

V doplňku naleznete 200 mg cholinu, prekurzoru acetyl-cholinu, významného neurotransmiteru. Cholin je v Evropě a USA v současné době užíván v nejpokročilejších doplňcích pro podporu duševního výkonu. Základ Brain Support Multi doplňuje 300 mg brahmi, bylinky s velkou tradicí ve východních medicínách. Cholin + brahmi tak tvoří velmi efektivní spojení dvou látek z opačných stran světa.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Duševní výkon a kondici

- Podporu mozku

Brain Support Multi obsahuje

- Cholin - základní stavební kámen acetylcholinu, který je jeden z nejvýznamnějších neurotransmiterů

- Brahmi - bylina s dlouhou tradicí v Ájurvédě a Tradiční čínské medicíně

- z řasy Dunaliella Salina:

  • Beta Karoten - karotenoid, nejznámější zdroj vitamínu A

  • Kryptoxanthin - karotenoid, který se v těle může přeměňovat na vitamín A

  • Alfa Karoten - antioxidant, který se v těle může přeměňovat na vitamín A

  • Zeaxanthin - karotenoid s významnými antioxidačními vlastnostmi, má rovněž vlastnosti související s hladinou hormonu kortizol

  • Lutein - karotenoid s významnými antioxidačními vlastnostmi

- Vitamín C - antioxidant, zlepšuje vstřebání ostatních látek

- Vitamín E - antioxidant

- Vitamíny skupiny B - B1, B2, B3, B5, B6, B12, energetický metabolismus

- Kyselina listová - významný antioxidant

- Vitamín K2 - ukládání vápníku

- Vitamín D3 - odolnost, psychická kondice

- Železo (bisglycinát železnatý) - významný minerál, energetický metabolismus

- Zinek (citrát zinečnatý) - významný minerál

- Jód (zdroj Kelp a jodid draselný) - hladina hormonů

- Selen (L-selenomethionin) - stopový prvek působící jako antioxidant

- Mangan (citrát manganatý), chrom (pikolinát chromitý), molybden, měď (citrát měďnatý) - důležité stopové prvky

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

Všechny složky jsou 100% bioaktivní

Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel. 

Podpora lokálních pěstitelů

Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů

Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo

Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.

Pouze kapsle rostlinného původu, žádné tablety

Tablety s pojivy jsou levnější než kapsle, obsahují však vysoký podíl balastních pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Pokud užíváte doplňky stravy v tabletách, lze takto za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a dalšího balastu.

A pozor – i mnohé kapsle obsahují stearát hořečnatý, který se do nich přidává kvůli nepřilnavosti kapsle k výrobní lince. Kapsle Viridian jsou výhradně z přírodních složek.

Žádné GMO složky

Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Žádné ozařované složky

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 

Bez živočišných složek

Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.

Bez umělých sladidel

Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru. Jde ale o látky nepřirozené pro tělo i pro životní prostředí (umělé molekulární kombinace). Všechny produkty Viridian Nutrition jsou bez obsahu umělých sladidel.

Bez umělých barviv a konzervantů

Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.

Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku

Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete.

Ekologické lahvičky

Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah pře světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.

Žádný palmový tuk

Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku, neurčí-li lékař jinak. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Veganský produkt. Není vhodné pro těhotné a kojící - jen po konzultaci s lékařem.


 

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Brain Support Multi 60 kapslí

Balení:
60 kapslí (47,28 g)
Dávkování:
berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Nutriční informace Brain Support Multi 60 kapslí

Výživové údaje:

 na 2 kapsle (% RHP*)

 cholin

 200 mg

 Brahmi extrakt (z toho 50 % bakosidy)

 300 mg

 jód (zdroj Kelp a jodid draselný) 

 150 µg (100 %*)

 Vitamín C (askorbát hořečnatý)

 80 mg (100 %*)

 Směs přírodních karotenoidů (D. Salina), z toho:

 5 mg

    Beta Karoten 

 4,5 mg

    Kryptoxanthin 

 39 µg

    Alfa Karoten 

 158 µg

    Zeaxanthin 

 32 µg

    Lutein 

 25 µg

 Vitamín E (D-alfa–tokoferyl-sukcinát) 

 33 mg (275 %*)

 Zinek (citrát zinečnatý) 

 10 mg (100 %*)

 Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 

 30 mg (500 %*)

 Vitamín B3 (nikotinamid) 

 30 mg (188 %*)

 Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 

 20 mg (1429 %*)

 Vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 

 20 mg (1818 %*)

 Vitamín B2 (riboflavin) 

 20 mg (1429 %*)

 Železo (bisglycinát železnatý) 

 3 mg (21 %*)

 Selen (L-selenomethionin) 

 55 µg (100 %*)

 Mangan (citrát manganatý) 

 1 mg (50 %*)

 Vitamín K2 (menachinon MK-7) 

 10 µg (13 %*)

 Vitamín D3 (cholekalciferol) 400 IU 

 10 µg (200 %*)

 Měď (citrát měďnatý) 

 1 mg (100 %*)

 kyselina listová 

 400 µg (200 %*)

 Chrom (pikolinát chromitý) 

 30 µg (75 %*)

 Molybden 

 50 µg (100 %*)

 Vitamín B12 (adenosylkobalamin a methylkobalamin)

 250 µg (10000 %*)

*Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Složení ve 2 kapslích: cholin (bitartrát) 200 mg, Brahmi extrakt (Bacopa monnieri) 300 mg (z toho 50 % bakosidy), jód (zdroj Kelp a jodid draselný) 150 µg (100 %*), Vitamín C (askorbát hořečnatý) 80 mg (100 %*), Směs přírodních karotenoidů (D. Salina) 5 mg - z toho: Beta Karoten 4,5 mg, Kryptoxanthin 39 µg, Alfa Karoten 158 µg, Zeaxanthin 32 µg, Lutein 25 µg;  Vitamín E (D-alfa–tokoferyl-sukcinát) 50 IU 33 mg (275 %*), Zinek (citrát zinečnatý) 10 mg (100 %*), Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 30 mg (500 %*), Vitamín B3 (nikotinamid) 30 mg (188 %*), Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 20 mg (1429 %*), Vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 20 mg (1818 %*), Vitamín B2 (riboflavin) 20 mg (1429 %*), Železo (bisglycinát železnatý) 3mg (21 %*), Selen (L-selenomethionin) 55 µg (100 %*), Mangan (citrát manganatý) 1 mg (50 %*), Vitamín K2 (menachinon MK-7) 10 µg (13 %*), Vitamín D3 (cholekalciferol) 400 IU 10 µg (200 %*), Měď (citrát měďnatý) 1 mg (100 %*), kyselina listová 400 µg (200 %*), Chrom (pikolinát chromitý) 30 µg (75 %*), Molybden 50 µg (100 %*), Vitamín B12 (adenosylkobalamin a methylkobalamin) 250 µg (10000 %*). Na bázi borůvky. Obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza 220 mg. *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.


 
Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669