:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Boditronics - Novinka v sortimentu

Mladá a dynamická značka sportovní výživy Boditronics pocházející ze Spojeného království (UK). Produkty značky Boditronics nabízí velmi vysokou kvalitu s minimem balastních aditiv.

Charakteristickým rysem značky Boditronics je jednoduchost a maximální funkčnost. Zakladatel společnosti Simon Phillips s oblibou vše vyjadřuje následujícím způsobem: "Neprodáváme ZÁZRAČNÉ produkty s NEUVĚŘITELNÝMI účinky... Naše produkty jsou velmi funkční a kvalitní, to, ano... ve skutečnosti jsme přesvědčeni o tom, že patříme mezi to nejlepší, co současný trh nabízí a při pravidelném užívání našich suplementů, spolu s kvalitním tréninkem a stravovacím režimem může každý jedinec dosáhnout skvělých výsledků... A navíc, složení produktů značky Boditronics mluví v očích znalého zákazníka samo za sebe."

Jako příklad lze uvést použití vysoce kvalitních organických zdrojů aminokyselin (100% čistota) v účinných dávkách a kombinacích. Dalším příkladem je použití sladidel, značka Boditronics využívá pouze sukralózu, která je získávána z řepného cukru sacharóza, to vše samozřejmě bez "marketingového docukrování produktů Boditronics Stévií" (Stévie je zajímavou alternativou umělých sladidel, ale pouze v případě, že je používána samostatně, zde je však problémem chuť). Samozřejmostí je také používání přírodních barviv a aromat, jinými slovy téměř "žádná syntetika". Značky Boditronics tak nabízí kvalitní produkty vyšší střední třídy v oblasti sportovní a doplňkové výživy.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.