:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Beta-Ecdysterone 84 kapslí - Weider

Novinka od známého výrobce suplementů Weider. Beta-ecdysterone je přírodní alternativou steroidů. Zvyšuje svalovou sílu (podobně jako Tribulus Tri Complex). S obsahem Gamma-Orycanolu a Yam Extraktu.
termín dodání: Momentálně nedostupný
Výrobce: Weider
Cena: 774 Kč s DPH
běžná cena: 860 Kč, ušetříte: 10%

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

 

Dotazy a komentáře

Honza: Beta-Ecdysterone
Dobrý den. Mám dotaz od kolika asi let by se mohl tento přípravek užívat? A jestli nemá náhodou… více

FRANTA: BETA ECDYSTERONE
DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT MUZU BRAT TESTOXPLODE A BETA ECDYSTERONE DOHROMADY? A NA LACNO NEBO PO… více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění
Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Beta-Ecdysterone 84 kapslí - Weider 774 Kč Momentálně nedostupný

Beta-Ecdysterone 84 kapslí - Weider

Beta-ecdysterone je přírodní alternativou steroidů.
Zvyšuje svalovou sílu (podobně jako Tribulus Tri Complex).
S obsahem Gamma-Orycanolu a Yam Extraktu.

Beta-Ecdysteron stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty, dávka 5–10mg na 1 kg tělesné hmotnosti denně je optimální pro stimulaci proteosyntézy (tvorba svalových bílkovin). Dalším účinkem fytoecdysteroidů je zvýšená tvorba vysokoenergetických struktur (ATP kreatinfosfát ), nukleových kyselin a navýšení zásob glykogenu. Výsledkem je dle zaměření nárůst objemu kosterního svalstva a síly, nebo po případě nárůst vytrvalosti a dynamického výkonu.

Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu Beta-Ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem, či fyzickým výkonem. Beta-Ecdysterony také pozitivně ovlivňují výkyvy nálad během náročných výkonů. V profesionálním a vrcholovém sportu jsou také využívány k dosažení psychické a fyzické stability, popř. k urychlení regenerace po zranění a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kardiovaskulární a imunitní systém.

V bývalém Sovětském svazu probíhaly v 80. letech minulého století pokusy s využitím Beta-Ecdysteronu jako anabolických prostředků pro sportovce. Výsledky testů byly překvapující: u atletů došlo v krátké době k nárůstu svalové hmoty a k výraznému zvýšení výkonu. Následně, konkrétně od roku 1986 se Beta-Ecdysteron stal pravidelnou součástí diety sovětských a ruských olympioniků. Po 3 – 5 dnech se u atletů dostavoval pocit dobré fyzické kondice, v následujících měsících došlo k 6 – 10 % nárůstu svalové hmoty. Vzpěrači ze sovětského národního týmu, kromě nárůstu síly a svalové hmoty, údajně pak po tréninku cítili i menší bolest ve svalech a vazivovém aparátu.

Ecdysteroidy patří do steroidních hormonů, které se vyskytují u členovců v rostlinné říši a byly skutečně používány roky ke zvýšení výkonnosti sportovců.Beta Ecdysterone je jedním z těchto ecdysteroidů a byl syntetizován v Sovětském svazu pro elitní atlety.Ecdysteroidy nebyly zahrnuty na dopingový seznam Mezinárodního olympijského výboru!V literatuře jsou četné odkazy na různé pozitivní funkční účinky těchto hormonů na lidský organismus, a na rozdíl od steroidů, bez vedlejších škodlivých účinků.

Tyto látky se vyskytují v mnoha rostlinách. Pokud budete jíst 300 g špenátu, už máte vyšší příjem než je doporučovaná dávka ve sportu 30 mg Beta Ecdysteronu.Gamma oryzanol snižuje hladinu cholesterolu a chrání před oxidativním poškozením. Tyto doplňky jsou nabízeny jako přírodní alternativa steroidních hormonů a podpora pro zvýšení svalové síly a svalové hmoty, stejně tak jako snížení únavy a hladiny cholesterolu.Spe­kuluje se, že část rostliny Sterine gamma-oryzanol, zvyšuje hladinu testosteronu a stimuluje sekreci růstového hormonu.

Yam extrakt obsahuje látky s názvem Diosgenin. Diosgenin podporuje stejně jako gestagen progesteron činnost hormonů. Takže metabolická rovnováha je možná pouze za předpokladu, pokud je poměr Estrogen a Gestagen je rovnocenný. Diosgenin stimuluje produkci DHEA (DeHydroEpiAn­drosteron) v adenocellulitis z nadledvin.

Složení
Přípravek s obsahem beta-ecdysterone, yam extrakt, gamma oryzanol: extrakt špenátu, yam extrakt, gamma oryzanol, želatina, protizpékavá směs: magnesium stearát, barviva: oxid železa, dioxid titanu.
Obsah ve 3 kapslích: 1500 mg extraktu špenátu z toho (75 mg ecdysteronu), 750 mg yam extraktu z toho (150 mg diosgenin), 750 mg gamma-oryzanol.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 84 kapslí
Dávkování: 3 kapsle denně rozdělené do tří dávek. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Honza: Beta-Ecdysterone 27.07.2012 10:07
Dobrý den.
Mám dotaz od kolika asi let by se mohl tento přípravek užívat? A jestli nemá náhodou nějaké negativní účinky na sexuální funkce ( např. porucha erekce)? Někde jsem ty vyčetl, tak se radši předem ptám. Děkuji za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Beta-Ecdysterone
Dobrý den, negativní účinky na sexuální funkce určitě nemá a jelikož obsahuje přírodní látky typu ecdysteronu, yam extraktu apod., tak pokud by ovlivňuje tuto funkci, tak určitě pozitivním způsobem, nicméně klinické studie na to nejsou :-). Co se týká věku, osobně doporučuji jakékoliv suplementy až po cca 19 roku života, samozřejmě pokud cvičíte již nějaký ten rok, tak se dá tato hranice posunout, obecně ale doporučuji do tohoto věku se držet pouze kvalitních bílkovin, gaineru a aminokyselin.
Přeji hezký den

FRANTA: BETA ECDYSTERONE 17.02.2011 15:02
DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT MUZU BRAT TESTOXPLODE A BETA ECDYSTERONE DOHROMADY? A NA LACNO NEBO PO JIDLE DEKUJI reagovat

Goldfitness: Re:BETA ECDYSTERONE
Dobrý den, zdraví škodlivé to doslova není, ale v každém případě se snižuje účinnost Ecdysteronu. Další otázkou pak je "co je to - cvaknout" :-).
Hezký den
FRANTA: Re:BETA ECDYSTERONE
CHCI SE ZEPTAT MUZU SE NA BETA ECDYSTERONE CVAKNOUT ALKOHOLU DEKUJI
Goldfitness: Re:BETA ECDYSTERONE
Dobrý den, většina výrobců kombinaci Tribulus Terrestrisu a Ecdysteronu doporučuje, takže i v tomto případě kombinaci Ecdysteronu a TestoXplodu Vám schvaluji. Co se týká dávkování, tak u Ecdysteronu výrobce neudává dobu kdy jej užít a Tribulus je ve většině případů doporučován s jídlem nebo před jídlem. Jelikož se ale nejedná o čistý Tribulus, tak bych osobně TestoXplode doporučil užít na prázdný žaludek, TestoXplode obsahuje také formu argininu - AAKG (arginin alfa-ketoglutarát) a ten je nutný užít vždy na prázdný žaludek, takže proto mé doporučení.
Přeji hezký den!
Související zboží
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.